• 0

    Žiadne produkty nie su v košíku.

X

Výnimočna sila CHISTEE

Artboard 1 copy 2

Výnimočný čistiaci účinok

Jedinečným spracovaním prírodných výťažkov sme vytvorili silu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty a baktérie z rôznych typov povrchov a materiálov. Čistenie je tak oveľa ľahšie.

Artboard 1 copy 5

Výnimočný antibakteriálny účinok

Produkty CHISTEE majú silný okamžitý antibakteriálny účinok. Dlhodobo zabraňujú množeniu mikroorganizmov a neumožňujú im tak získať odolnosť voči čistiacemu prostriedku.

Artboard 1 copy

Výnimočne zdravé prostredie

S CHISTEE zažijete nový pocit zdravej čistoty. 100% prírodné prostriedky vytvárajú dlhodobo zdravé prostredie bez nežiadúcich nečistôt a baktérií a zároveň pôsobia ako prirodzená povrchová ocharana materiálov.

Výsledky meraní

Laboratórium molekulárnej mikrobiológie (Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety) realizovalo merania účinnosti produktov CHISTEE. Cieľom opakovaných meraní bolo zistenie miery znečistenia pri dlhodobej aplikácii čistiaceho koncentrátu Universal. Miera znečistenia bola meraná prostredníctvom prístroja luminometer, ktorým je možné zmerať množstvo bielkovinového a mikrobiálneho znečistenia na sledovanom povrchu.

Artboard 1

Meranie na odkladači kuchynského príboru

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera kontaminácie až viac ako 8900 RLU/ cm².  Po nanesení koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera znečistenia až o 67,3% na hodnotu 2910 RLU/ cm². Nasledujúce 3 mesiace sa prostriedok aplikoval jedenkrát týždenne rovnakým spôsobom. Miera kontaminácie na konci meraného obdobia klesla až o 76,5% na 2090 RLU/ cm². 

Artboard 1 copy

Meranie na vodovodnej batérií

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera znečistenia viac ako 15 546 RLU/ cm². Po nanesení koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera kontaminácie až o 98,6% na 216 RLU/ cm². V druhej fáze zameranej na zistenie dlhodobých účinkov pravidelného používania koncentrátu Universal bol zaznamenaný pokles kontaminácie o 94,3%.

Artboard 1 copy 2 (2)

Meranie na kľučke dámskych toaliet

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera mikrobilogickej kontaminácie viac ako 9270 RLU/ cm². Po nanesení čistiaceho koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera znečistenia o 94,6% na 501 RLU/ cm². V druhej fáze merania, kedy sa čistiaci koncentrát Universal používal nepravidelne, bol potvrdený dlhodobý pokles kontaminácie o 75,9%.

Produkty CHISTEE