• 0

    Žiadne produkty nie su v košíku.

X
Levanduľový set 49,40 s DPH
Mätový set 49,40 s DPH

Citrusový set

Prírodná sila so sviežou vôňou citrusu

Jediným nákupom môžete nahradiť množstvo doteraz používaných čistiacich prostriedkov. Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci a antibakteriálny účinok. Sú 100% prírodné, 100% rozložiteľné a bezpečné pre vás aj životné prostredie. Súčasťou balenia je aj koncentrát Universal, ktorý môžete použiť priamo alebo efektívne riediť s vodou až do pomeru 1:400. S týmto setom CHISTEE tak jednoducho pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie či prevádzky. Vysoko účinné prírodné čistenie nebolo nikdy dostupnejšie.

Výhody:

  • Univerzálne využitie
  • Efektívne riedenie
  • Doprava od 0,9 EUR
  • Slovenský výrobok
  • Dezinfekčné účinky
  • Nezaťažuje zdravie
  • Nezaťažuje prírodu
  • Citlivý k pokožke

 

49,40 46,90 s DPH

39,08 bez DPH

- +

Popis

Zloženie Citrusového Setu:

1 x Koncentrát Universal Citrus v skle 1060 ml
1 x Dish Wash Citrus na riady 510 ml
1 x Universal Spray Citrus 1050 ml
1 x Universal Spray Citrus 520 ml
1 x Universal Spray Citrus 280 ml

Univerzálne využitie:

Kuchyňa, kúpeľňa, toalety, prevádzky, čistenie povrchov, umývanie riadov, do umývačky riadov, na podlahu, do práčky, na škvrny, ručné pranie, do pračky, tepovanie, exteriér auta, interiér auta, umývanie hračiek, ovocie a zelenina.

Povrchy a materiály:

Nerez, drezy, umývadlá, toalety, vodovodné batérie, drevo, mosadz, meď, rôzne látky a textílie, vlna, hodváb, koberce, sedačky, čalúnený nábytok, umelá hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramika, matrace, parkety, drevené podlahy, linoleum, gumené podlahy, kamenné podlahy, terasy, špeciálne druhy podláh.

Použitie:

Naneste čistiace produkty na povrch, nechajte pôsobiť a opláchnite. Univerzálny čistiaci koncentrát je určený na priame použitie alebo na riedenie s vodou. Špeciálna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý. Prostriedok môže pri teplote pod 15°C zmeniť farbu, čo nemá vplyv na jeho kvalitu ani čistiace vlastnosti. Po otvorení spotrebujte do 1 roka. V prípade kontaktu prostriedku s očami, vypláchnite oči vodou. Prostriedok je 100% biodegradovateľný a je šetrný k vašej pokožke aj vášmu okoliu.

Odporúčané riedenie Koncentrátu Universal Citrus v skle 1060 ml:

Na povrchy 1:10, Do sprejov 1:5, Na riady 1:1, Na pranie 1:4, Na podlahu 1:400, Na sklo 1:200, Umývanie hračiek 1:15, Ovocie a zelenina 1:20

Príprava Universal Spray z čistiaceho koncentrátu Universal:

Univerzálny sprej si jednoducho a rýchlo viete pripraviť zmiešaním čistiaceho koncentrátu Universal s vodou v pomere 1:5. Na rôzne povrchy odporúčame riedenie s vodou prispôsobiť podľa potreby až do pomeru 1:100.