Zľava!

Čisté a zdravé ruky na Mikuláša

Darujte si čisté a zdravé ruky!

S týmto setom potešíte seba a svoje okolie čistotou rúk, bezpečím a zdravím zároveň. Set obsahuje aj 100% prírodný koncentrát na umývanie rúk Hand Wash CHISTEE v skle. Koncentráty CHISTEE sú jedinečné zmesi rastlinných olejov a prírodných látok s preukázanými antibakteriálnymi účinkami. Produkty Hand Wash účinne odstraňujú mastnotu aj mikroorganizmy z pokožky. Zároveň sú citlivé a nedráždivé k pokožke. Všetky produkty sú CHISTEE, čiže 100 % prírodné, 100 % rozložiteľné a citlivé k vášmu zdraviu a k vašej pokožke. Koncentrát Hand Wash môžete použiť priamo na umývanie rúk alebo jednoducho riediť s vodou v spreji alebo v dávkovači peny v pomere 1 : 3 až 1 : 20. 

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Antibakteriálne oleje
  • Univerzálne využitie
  • Efektívne riedenie
  • Nezaťažuje zdravie
  • Nezaťažuje prírodu
  • Slovenský výrobok
  • Doprava nad 69 € zadarmo

39,90 

Popis

Zloženie Setu Hand Wash CHISTEE:

1x Koncentrát Hand Wash 1060 ml

1x Fľaša Pumpa Čierna 510 ml

1x Fľaša Sprej Čierna 50 ml

1x Fľaša Dávkovač Peny Biela 300 ml

Odporúčané riedenie prírodného koncentrátu na umývanie rúk Hand Wash 1060 ml:

Pri použití v spreji alebo v dávkovači peny (speňovač / foamer) môžete prostriedok riediť s vodou v pomere 1 : 3 až 1 : 20.

Použitie:

Naneste na ruky a opláchnite vodou. 100 % prírodné zloženie efektívne odstraňuje mastnotu a baktérie a napomáha udržiavať vaše ruky čisté a zdravé. Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov. V prípade kontaktu prostriedku s očami, vypláchnite oči vodou. Chráňte pred mrazom.

Zloženie koncentrátu Hand Wash 1060 ml:

Agua, cocos nucifera oil, olea europaea fruit oil, argania spinosa kernel oil, cannabis sativa seed oil, sea salt, linum usitatissimum seed oil, lavandula angustifolia oil, citronellol, mentha piperita oil, juniperus virginiana oil, cymbopogon schoenanthus oil, allium sativum bulb oil, alcohol, geraniol, limonene, origanum majorana leal oil, aniba rosaeodora wood oil.

Ďalšie informácie

Značka

Druh koncentrátu

Typ uzáveru

, ,

Kategórie

,

Doručenie

Tovar expedujeme najneskôr do 3 pracovných dní. Zvyčajne nasledujúci deň po objednaní.

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.