Mini Cart 0

Your cart is empty.

Zľava!

Koncentrát Clinic 5 l

Spoznajte neuveriteľnú silu prírodného čistenia

Vysoko účinný 100 % prírodný čistiaci koncentrát Clinic predstavuje vrchol nášho doterajšieho výskumu a jedinečného spracovania vzácnych rastlinných látok. Vhodný je na čistenie priestorov a predmetov vystavených extrémnemu bakteriálnemu a bielkovinovému znečisteniu. Merania Úradu verejného zdravotníctva opakovane potvrdzujú mimoriadnu antibakteriálnu a dezinfekčnú silu prostriedkov CHISTEE. Čistiaci koncentrát Clinic môžete použiť priamo na silné nečistoty alebo efektívne riediť s vodou až do pomeru 1 : 500. Unikátna kombinácia rastlinných výťažkov účinne odstraňuje mastnotu, nečistoty a baktérie z hĺbky povrchu. Koncentrát Clinic vytvára na povrchu prirodzenú minerálnu vrstvu s dlhodobými antibakteriálnymi účinkami. Baktérie na vyčistenom povrchu strácajú schopnosť množiť sa a vytvoriť si tak rezistenciu voči prostriedku. Čistiaci koncentrát Clinic je zároveň univerzálny. Vo svojej domácnosti alebo prevádzke tak nepotrebujete množstvo špecializovaných čistiacich prostriedkov.

 

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Antibakteriálne oleje
  • Univerzálne využitie
  • Efektívne riedenie
  • Nezaťažuje zdravie
  • Nezaťažuje prírodu
  • Slovenský výrobok
  • Doprava nad 69 € zadarmo

 

125,00 

Popis

Univerzálne využitie:

Čistenie rôznych druhov povrchov, umývanie predmetov, kuchyňa, kúpeľňa, toalety, prevádzky, umývanie riadov, do umývačky riadov, do práčky, na škvrny, čistenie obuvi, ručné pranie, tepovanie, vysokotlakové čistenie, parné čistenie, odstraňovanie plesní, čistenie fasád, umývanie okien, ručné a strojové umývanie podláh, odstraňovanie pachov a plesní, exteriér a interiér auta, umývanie hračiek, umývanie ovocia a zeleniny.

Povrchy a materiály:

Drezy, umývadlá, toalety, vodovodné batérie, nerez, mosadz, meď, drevo, rôzne látky a textílie, koža, vlna, hodváb, koberce, sedačky, čalúnený nábytok, umelá hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramika, matrace, parkety, drevené podlahy, linoleum, gumené podlahy, kamenné podlahy, terasy, špeciálne druhy podláh.

Odporúčanie riedenie s vodou:

Do sprejov 1 : 8, do dávkovačov peny 1 : 8, na riady 1 : 1, na podlahu 1 : 500, tepovanie 1 : 20, na sklo 1 : 200, umývanie ovocia a zeleniny 1 : 30. Koncentrát môžete použiť aj neriedený priamo na povrch.  Na rôzne povrchy a znečistenie odporúčame riedenie s vodou prispôsobiť podľa potreby od pomeru 1 : 1 až do pomeru 1 : 500.

Použitie:

Unikátna kombinácia prírodných výťažkov účinne odstraňuje mastnotu, nečistoty a baktérie z hĺbky povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý. Univerzálny čistiaci koncentrát je určený na priame použitie alebo na riedenie s vodou. Naneste na povrch, nechajte pôsobiť a opláchnite vodou. Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu. Táto zmena nemá vplyv na kvalitu ani čistiace vlastnosti prostriedkov. Produkty CHISTEE je ľahké vrátiť do pôvodného stavu riadnym zahriatím ich obsahu napríklad na radiátore alebo v horúcej vode.

Zloženie:

Voda, olivový olej, svetlicový olej, olej z pestreca mariánskeho, olej z vlašských orechov, spracovaná morská soľ, cédrový olej, škoricový olej.

Ďalšie informácie

Značka

Druh koncentrátu

Typ uzáveru

Doručenie

Objednávky nad 69 EUR doručujeme ZDARMA.

Minimálna hodnota objednávky je 19 EUR.

Objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň po nákupe, najneskôr do 3 pracovných dní.

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.