Mini Cart 0

Your cart is empty.

MALINNA° Elixir Mint

Pre posilnenie imunity a celkovej regenerácie organizmu

MALINNA° Elixir Mint je unikátny koncentrát na báze bylinných výluhov organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli. Jedinečná formula spracovania olejov uvoľňuje ich antioxidačný potenciál, ktorý priamo vplýva na kvalitu buniek a ich správne delenie a regeneráciu. Umožňuje tak výživným látkam prenikať do tkanív, kde sa vstrebávajú. Metabolizuje a napomáha vylúčiť nahromadené odpady, ťažké kovy a toxíny. Zlepšuje metabolizovanie výživy prijatej z potravy. Silné antibakteriálne oleje vytvárajú prostredie nevhodné pre množenie patogénnych mikroorganizmov a baktérii. Posilňuje prirodzený mikrobióm. Výrazne prispieva k zvýšeniu imunity a ku celkovej regenerácii organizmu.

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Proti zápalom
  • Posilňuje a chráni bunky
  • Posilňuje imunitu
  • Antibakteriálne oleje
  • Vegánsky produkt
  • Lokálny svetový produkt
  • Doprava nad 69 € zadarmo

 

49,00 

Popis

MALINNA° Elixir Mint je  koncentrát na prípravu antioxidačného nápoja zameraného na udržiavanie dobrého stavu imunitného systému a regeneračných procesov v tele. Obsahuje výťažky z bylín a oleje známe svojimi všestrannými revitalizačnými účinkami. Optimálnou kombináciou vstrebateľných mikronutrientov Elixir prispieva k udržaniu zdravého životného cyklu buniek nášho organizmu, ktoré čelia náročným vplyvom prostredia. Unikátne spracovanie tejto absolútne čistej zmesi prírodných zložiek zabezpečuje kompatibilitu s našim organizmom. Vypite 1-2x denne na prázdny žalúdok nápoj pripravený z 1 celej pipety Mintu a 2dcl kvalitnej mäkkej vody. Balenie tak vystačí na 3-6 týždňov.


Použitie:

MALINNA° Elixir Mint je výživový doplnok vhodný na dlhodobé užívanie (2 – 3 mesiace bez prestávky). Môžeme ho užívať aj kontinuálne. Dlhodobé užívanie napomáha správnej funkcii imunitného systému, pomáha znižovať krvný tlak a udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

 

Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

 

Odporúčané dávkovanie: Jednu dávku si pripravíte zriedením 4 ml elixíru (malá kávová lyžička) a 200 ml mäkkej vody bez chlóru. Rozriedený koncentrát je najlepšie vypiť pred spaním cca 2 hod. po jedle alebo na lačný žalúdok hneď po zobudení. V období zvýšenej záťaže na organizmus môžete zvýšiť dávku na 2 – 3 x denne. Deti od 3 rokov môžu užívať 2 ml koncentrátu denne zriedeného do 100 ml vody.

 

Upozornenie: Venujte vyššiu pozornosť pri užívaní liekov na úpravu krvi a krvného tlaku. Rýchla stabilizácia môže viesť k dočasným závratom. Nepresahujte dennú stanovenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Konzumujte v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

 

Zloženie:

Pitná voda 63,89 %, olivový olej 8,1 %, kokosový olej 5,8 %, arganový olej 4 %, olej z plodu rasce lúčnej 3,8 %, ľanový olej 3,6 %, extrakt z kôry stromu škorice (Cinnamomum verum) 3,3 %, jedlá morská soľ 1,1 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), olej z mäty piepornej (Mentha piperita), extrakt z klinčeka voňavého (Syzygium aromaticum), extrakt z kôry stromu lapacho (Tabebuia impetiginosa).

Ďalšie informácie

Značka

Kategórie

Doručenie

Tovar expedujeme zvyčajne nasledujúci deň po objednaní.

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.