MALINNA° Elixir Vanilla

Pre podporu regenerácie pohybového ústrojenstva

MALINNA° Elixir Vanilla je koncentrát na prípravu nápoja na báze bylinných výluhov organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli vhodný na dlhodobé užívanie. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén a stavebné minerály a aminokyseliny v ideálnej forme pre 100 % využitie organizmom. Kým MALINNA° Elixir Mint organizmus čistí a detoxikuje, MALINNA° Elixir Vanilla mu dodáva kľúčové živiny. Je upravený tak, že nezaťažuje tráviaci trakt. Napriek obsahu olejov z orechov, po ich spracovaní už nepredstavujú riziko pre ľudí, ktorí majú alergiu na orechy. Jedinečná formula spracovania olejov uvoľňuje ich antioxidačný potenciál. Priamo vplýva na kvalitu buniek a ich správne delenie a regeneráciu. Umožňuje výživným látkam prenikať do tkanív, kde sa vstrebávajú. Silné antibakteriálne zloženie vytvára prostredie nevhodné pre množenie patogénnych mikroorganizmov a baktérii. Posilňuje prirodzený mikrobióm a výrazne napomáha regenerovať bunky a tkanivá. Má pozitívny vplyv na obnovu pohybového ústrojenstva.

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Proti zápalom
  • Posilňuje a chráni bunky
  • Posilňuje imunitu
  • Antibakteriálne oleje
  • Vegánsky produkt
  • 100 % biodegradovateľné
  • Doprava nad 69 € zadarmo

 

55,00 

Popis

Použitie:

Malinna° Elixir Vanilla je tekutý výživový doplnok vhodný na dlhodobú konzumáciu. Môžeme ho užívať kontinuálne.

Odporúčané denné dávkovanie: Dospelí, tehotné a dojčiace ženy: 4 ml prípravku (malá kávová lyžička) 2 x denne. Deti od 3 rokov 2 ml prípravku 2 x denne.

Spôsob použitia: 1 dávku zriediť do mäkkej vody bez chlóru. Rozriedený koncentrát je najlepšie vypiť medzi jedlami, najneskôr pol hodinu pred jedlom a najskôr hodinu po jedle. Nápoj po zriedení je vhodné okamžite vypiť. V období zvýšenej záťaže na organizmus je možné zvýšiť dávku na 4 x denne.

Upozornenie: Denná odporučená dávka sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vhodný aj pre alergikov na orechy a semená.

Zloženie:

Tekvicový olej, arganový olej, olej z ostropestreca mariánskeho, avokádový olej, sézamový olej, olej z vlašských orechov, extrakt z vanilky (Vanilla planifolia).

Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, konzervačné látky, sladidlá.

 

Ďalšie informácie

Značka

Kategórie

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.