Recenzie

Sme vďační za vaše zdieľania. Napĺňajú nás radosťou, motiváciou a v neposlednom rade nám pomáhajú pri vývoji prírodných prostriedkov aj pri skvalitňovaní služieb. Na Instagrame nájdete množstvo zdieľaní používateľov CHISTEE najmä v časti STORIES (OD VÁS) alebo v príspevkoch s hastagmi #chisteesk a #chistee. 

” CHISTEE je pro mě cosi naprosto dokonalého, co sice nevím, jak přesně funguje, ale nic lepšího jsem na čištění nikdy neměla. NIKDY. A kdybych vám měla doporučit nějakou značku opravdických eko věcí na úklid, byla by to moje první volba. Bez sebemenšího zaváhání. Na téhle značce je boží, že funguje i na ten největší špínový humáč a vypucovali jsme s ním dokonce i šíleně „špinavý“ friťák. Neuvěřitelné, co dokáže! ”

Inšpirujte sa skúsenosťami používateľov CHISTEE. Môžete tak získať zaujímavé tipy na rôzne druhy využitia, efektívne riedenie koncentrátov, čistenie bez odpadu či netradičné využitie 100% prírodných prostriedkov. Na Facebooku pravidelne vyhlasujeme súťaže o produkty CHISTEE, kde vyzývame fanúšikov na zdieľanie svojich skúseností.  

” Po prečítaní etikety na obale som sa asi prvýkrát v živote nevedela dočkať, keď budem upratovať celý byt a vyskúšam ho na všetky možné povrchy. Začala som upratovaním povrchov nábytku, ktoré sú mix laminátu a dreva. Pokračovala som v kuchyni, kde si koncentrát poradil so zaschnutými kvapkami vody v dreze, vyčistil vodovodnú batériu, sporák, kde som schválne nechala cez noc zaschnúť škvrny z omáčky na cestoviny, mastnú sieťku z digestora, kuchynskú linku a sklenený stôl. V kúpeľni som bez problémov vyčistila sanitu, vodovodné batérie, sklo aj zaschnutú vodu na obkladačkách. Viete, čo bolo najlepšie? Že som takmer celý byt upratala iba s jedným čistiacim prostriedkom a menila som im utierku podľa povrchu. ”

” Na záver si dovolím pridať trochu malichernosti v podobe vizuálnej stránky produktov. Som totiž veľmi rada, že sa ľudia v CHISTEE rozhodli pre jednoduchý dizajn. Predtým som všetky čistiace prostriedky schovávala v košíku pekne v práčovni (áno, aj kvôli malým deťom). Prekážal mi ich farebný dizajn a vizuálny neporiadok, ktorý som z nich pociťovala. Výrobky CHISTEE však majú svoje čestné miesto na polici… však pozrite ♥ ” 

” Že sú produkty citlivé k pokožke ma presvedčil nie len Hand Wash, ktorý zbytočne nepresúša ruky, ale aj samotný univerzálny spray, ktorý som si ako správna a šikovná gazdinka hneď omylom striekla na tvár, pretože som ho, nevedno prečo, držala opačne. No a keďže na mňa v tej istej chvíli zavolala aj dcéra, tvár som si celkom zabudla opláchnuť. Kým som totiž vyriešila jej, ako inak, neodkladné požiadavky, úplne mi to vyfučalo z hlavy a ja som si na to pekne krásne spomenula až pri večernej toalete. Získala som však vzácnu skúsenosť a teraz viem, že aj po tejto stránke môžem prostriedkom dôverovať a povedať áno, k pokožke sú ozaj citlivé! Ach, aby som nezabudla! Prípravky za perfektné ceny som jeden deň objednala a hneď na ďalší deň mi boli doručené, takže  ďalší palec hore! ”