Mini Cart 0

Your cart is empty.

Zľava!

Set Car Wash

Čisté a zdravé auto ako ho nepoznáte!

V aute môžete mať dokonale čisté, bezpečné a zdravé prostredie. Vaše auto môže žiariť aj s ohľadom na okolité životné prostredie. S CHISTEE to ide ľahko! Produkty Car Wash Exterior a Car Wash Interior sú vysoko účinné, antibakteriálne prostriedky určené najmä na čistenie exteriéru a interiéru automobilov. Sú univerzálne. Čistiť nimi môžete prakticky čokoľvek. Efektívny sprej a aktívna pena dokonale odstránia nečistoty z rôznych typov povrchov a materiálov. Prostriedky sú CHISTEE. Čiže 100% prírodné, 100% rozložiteľné a zároveň citlivé k čistenému povrchu aj vašim rukám.

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Antibakteriálne
  • Univerzálne využitie
  • Ošetruje povrch
  • Nezaťažuje zdravie
  • Nezaťažuje prírodu
  • Slovenský výrobok
  • Doprava nad 69 € zadarmo

 

12,90 

Popis

Zloženie setu:

1 x Car Wash Exterior 1050ml
1 x Car Wash Interior 270ml

 

Univerzálne využitie:

Čistenie povrchov, diskov, plechov, skiel, zoxidovaných plôch, klimatizácie,  tepovanie,  pneumatiky, na škvrny, palubovka, čistenie koberčekov, sedačiek, kože, plastové povrchy, tepovanie, univerzálne na exteriér a interiér auta.

Použitie:

Unikátna kombinácia prírodných výťažkov účinne odstraňuje mastnotu, nečistoty a baktérie z hĺbky povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý. Univerzálny čistiaci prostriedok nastriekajte na povrch, nechajte pôsobiť a opláchnite vodou. Špeciálna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý. Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu, čo nemá vplyv na jeho kvalitu ani čistiace vlastnosti. V prípade kontaktu prostriedku s očami, vypláchnite oči vodou.

Zloženie Car Wash Exterior 1050ml:

Voda, olivový olej, svetlicový olej, geránium olej, olej z pestreca mariánskeho, mätový olej, spracovaná morská soľ.

Zloženie Car Wash Interior 270ml:

Voda, olivový olej, svetlicový olej, geránium olej, olej z pestreca mariánskeho, olej z citrusových plodov, spracovaná morská soľ.

 

Doručenie

Objednávky nad 69 EUR doručujeme ZDARMA.

Minimálna hodnota objednávky je 19 EUR.

Objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň po nákupe, najneskôr do 3 pracovných dní.

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.