Zľava!

Set elixírov MALINNA° Trio Bitter Protect

Zažite nový pocit sily a zdravia! 

Podporiť imunitu a zabezpečiť si zdravie nebolo nikdy ľahšie. Unikátna trojica výživových doplnkov MALINNA° výrazne prispieva k podpore zdravia, obmedzeniu zápalov v tele a k celkovej regenerácii organizmu. Tieto 100 % prírodné koncentráty sú určené na prípravu nápojov na báze bylinných výluhov organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli. Jedinečný spôsob spracovania rastlinných olejov uvoľňuje ich antioxidačný potenciál, ktorý priamo vplýva na kvalitu buniek a ich správnu regeneráciu. Silné antibakteriálne rastlinné oleje vytvárajú prostredie nevhodné pre množenie patogénnych mikroorganizmov ako sú vírusy či baktérie. Elixíry MALINNA° výnimočne účinne pôsobia proti rôznym druhom zápalov v tele. Zažite skutočnú zmenu a nový pocit sily a zdravia. Pridajte sa k  množstvu spokojných zákazníkov MALINNA°.

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Proti zápalom
  • Posilňuje a chráni bunky
  • Posilňuje imunitu
  • Antibakteriálne oleje
  • Vegánsky produkt
  • 100 % biodegradovateľné
  • Doprava nad 69 € zadarmo

 

139,00 

Popis

Zloženie setu elixírov MALINNA° Trio Bitter:

Obsahuje 3 tekuté výživové doplnky posilňujúce imunitu a regeneráciu organizmu.

MALINNA° Elixir Bitter pre ochranu organizmu pred patogénnymi mikroorganizmami a parazitmi.

Zloženie MALINNA° Elixir Bitter:

Konopný olej, arganový olej, tekvicový olej, extrakt z hlohu čínskeho (Crataegus pinnatifida), extrakt zo škorice cejlónskej (Cinnamomum verum), extrakt z klinčeka (Syzygium aromaticum).

Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, konzervačné látky, sladidlá.

Použitie:

MALINNA° Bitter je výživový doplnok vhodný na dlhodobé užívanie (2 – 3 mesiace bez prestávky). Je možné užívať ho aj kontinuálne. Dlhodobé užívanie napomáha správnej funkcii imunitného systému.

Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Odporúčané dávkovanie: Jednu dávku si pripravíte zriedením 4 ml elixíru (malá kávová lyžička) a 200 ml mäkkej vody bez chlóru. Pre jeho príznačnú horkú chuť je možné ho zriediť do malého množstva vody a následne zapiť pohárom vody, ideálne telesnej teploty, či mierne vyššej. Rozriedený koncentrát je najlepšie vypiť pred spaním cca 2 hod. po jedle alebo na lačný žalúdok hneď po zobudení. Môže sa kombinovať s ďalšími MALINNA° Elixirmi aj v jednom nápoji. V období zvýšenej záťaže, či infekčnej choroby môžete zvýšiť dávku krátkodobo (do 7dní) na 3 – 5 x denne. Deti od 3 rokov môžu užívať 2 ml koncentrátu denne zriedeného do 100 ml vody (alebo bylinného čaju s medom).

Upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Konzumujte v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie

Značka

Kategórie

,

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.