• 0

    Žiadne produkty nie su v košíku.

X

100% prírodné zloženie

Používame len to najlepšie z prírody. Pripravujeme a neustále vyvíjame unikátne čistiace zmesy na báze organických olejov, solí a prírodných ingrediencií.  Všetky prostriedky sú 100% biodegradovateľné a do 28 dní nastane 80% biodegradácie celého produktu. Najväčší vplyv na rozklad má slnečné žiarenie, CO₂ a voda. CHISTEE tak nezaťažuje vaše okolie ani životné prostredie.

Cédrový olej

Olej z orieškov stromu cédru sibírskeho označovaného aj ako „lev medzi stromami“. Má silné dezinfekčné a antibakteriálne účinky.

Svetlicový olej

Nazývaný tiež bodliakový alebo saflorový olej. Získava sa zo semien rastliny svetlice farbiarskej. Má silné protizápalové účinky.

Geránium olej

Geránium – rastlina známa aj ako pelargónia či hovorovo „muškát“. Olej sa získava z listov destiláciou v pare. Má silné antiseptické účinky.

Škoricový olej

Získaný za studena lisovaním mladej vnútornej kôry stromov z rodu škoricovník. Má liečivé, antibakteriálne, antibiotické a dezinfekčné účinky.

Mandľový olej

Organický za studena lisovaný olej získaný z orechov mandlí. Výnimočný prírodný antioxidant a bohatý zdroj účinných látok.

Lemongrass olej

Olej z citrónovej trávy. Má povzbudzujúci, osviežujúci a protiplesňový účinok. Pôsobí tiež ako prírodný repellent.

Extrakty z cesnaku

Overený pomocník so silnými protiplesňovými, antiviróznymi a antibakteriálnymi vlastnosťami. 

Extrakty cukrovej trstiny

Čistá trstinová melasa nazývaná aj “čierny zázrak”. Obsahuje všetky účinné látky z pôvodnej cukrovej trstiny. 

Morská soľ

Soľ získavaná postupným odparovaním z morskej vody. Tradičný pomocník s antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami. 

Voda

Voda nás neustále prekvapuje svojimi vlastnosťami. Správame sa k nej šetrne a s úctou. 

Zloženie koncentrátov

Artboard 1 copy
CITRUS

Čistiace prostriedky z koncentrátu Citrus vám odporúčame použiť vśade tam, kde si prajete spojiť čistiacu silu s pocitom sviežosti.

Zloženie: Olej z citrusových listov, lemongrass olej, mandľový olej, geránium olej, výťažok zo svetlicového oleja, olivový olej, kyselina askorbová, repkový olej, spracované extrakty cukrovej trstiny, organický alkohol, škoricový olej, extrakt z cesnaku, cédrový olej, spracovaná morská soľ, voda.

Artboard 1 copy 2
LEVANDUĽA

Čistiace prostriedky z levanduľového koncentrátu vám odporúčame, ak je pre vás pri čistení dôležitá vôňa a upokojujúci účinok levandule.

Zloženie: Levanduľový olej, mandľový olej, geránium olej, výťažok zo svetlicového oleja, olivový olej, kyselina glukónová, repkový olej, spracované extrakty cukrovej trstiny, cédrový olej, organický alkohol, extrakt z cesnaku, lemongrass olej, škoricový olej, spracovaná morská soľ, voda

Mint
MINT

Čistiace prostriedky z koncentrátu MINT vám odporúčame použiť vśade tam, kde túžite po dokonalom pocite čistoty.

Zloženie: Mätový olej, cédrový olej, škoricový olej, výťažok zo svetlicového oleja, olivový olej, lemongrass olej, olej z klíčkov sóje, spracované extrakty cukrovej trstiny, kyselina glukónová, živice z buku a borovice, organický alkohol, extrakt z cesnaku, mandľový olej, geránium olej, spracovaná morská soľ, voda

Produkty CHISTEE