SOCIALS

Čistenie prevádzok a veľkoobchodná spolupráca

S CHISTEE viete jednoducho pokryť čistiace potreby vašej firmy, kancelárie alebo prevádzky. Antibakteriálne 100% prírodné produkty oceníte všade tam, kde potrebujete zabezpečiť vysoké nároky na hygienu a zároveň potrebujete zabezpečiť zdravé prostredie pre vašich zamestnancov a zákazníkov. V prípade záujmu o ďalšie informácie požiadajte prosím o veľkoobchodný cenník prostredníctvom kontaktného formulára

Obchody a kancelárie

Udržiavaním čistoty a reprezentatívneho stavu vašej firmy viete veľa získať. Na povrchoch stolov, klávesníc, výdajníka vody či na toaletách sa nachádza množstvo baktérií a choroboplodných zárodkov. Chemické čistiace prostriedky predstavujú záťaž pre ľudský organizmus. Produkty CHISTEE majú silný antibakteriálny účinok a prispievajú k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu  vašich zamestnancov.

Reštaurácie a hotely

Produkty CHISTEE sú vhodné pre vývarovne, kuchyne, reštaurácie, hotely, wellness aj mnohé ďalšie prevádzky, kde je čistota a zdravie zákazníkov na prvom mieste. Doležité je aj zdravie a efektívna práca vašich zamestnancov. Naše produkty účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty, baktérie a bielkovinové znečistenie zo všetkých typov povrchov a materiálov. Sú 100% prírodné, bezpečné, a vhodné aj pre styk s potravinami.

Školy a škôlky

Zdravé čistenie by v týchto priestoroch mala byť samozrejmosť. S univerzálnymi koncentrátmi CHISTEE dokážete veľmi účinne vyčistiť triedy, šatne, záchody, umývarne, priestory na hry a pohybové cvičenia, podlahy, koberce, nábytok, ležadla, či umyť riady alebo vyprať periny a vankúše. Výnimočný antibakteriálny účinkok zabraňuje šíreniu vírusov a napomáha tak znížiž chorobnosť detí.

Výrobné priestory

Čistota a nezávadnosť výrobných priestorov a technológií je podstatná nielen z hygienických, ale aj bezpečnostných dôvodov. Pri výrobe mnohých produktov sú vyžadované vysoké nároky na bezpečnosť priemyselného čistenia. Produkty CHISTEE majú nezavislými meraniami potvrdené výnimočné čistiace a antibakteriálne účinky. Zdravé prostredie navyše pozitívne vplýva na výkon aj chorobnosť zamestnancov. 

Verejné priestory

Priestory s veľkým výskytom ľudí je vhodné udržiavať čisté a zdravé a znižovať tak pravdepodobnosť prenosu vírusov a baktérií. Produkty CHISTEE vytvárajú dlhodobo zdravé prostredie a boli úspešne testované aj v nemocničnom prostredi. Môžete ich použiť na ručné alebo strojové čistenie, umývanie či pranie. V ponuke máme aj výnimočný prírodný antibakteriálny prostriedok na umývanie rúk.