SOCIALS

Výnimočná sila a 100% prírodné zloženie

Výskum a inovácie pri spracovaní rastlinných látok priniesli nové možnosti univerzálneho prírodného čistenia. Namiešali sme jedinečný mix koncentrátov CHISTEE a odomkli ich silu.

Bezpečie

Produkty CHISTEE neustále vyvíjame a testujeme. Merania opakovane potvrdzujú antibakteriálne účinky čistiacich prostriedkov a ich schopnosť odstraňovať rôzne mikrobiálne a bielkovinové znečistenie. 

Zdravie

Máte už dosť škodlivých látok vo svojom okolí? CHISTEE ponúka skutočne prírodné riešenie. Všetky produkty sú 100% prírodné a 100% biodegradovateľné. 

Zodpovednosť

Záťaž pri čistení, umývaní a praní predstavujú aj obaly z  čistiacich produktov a zbytočná preprava vody.  Vyskúšajte účinné univerzálne koncentráty CHISTEE a šetrite prírodu aj svoj rozpočet! 

Pre Radosť z účinného čistenia

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý.

zjednodušujte a šetrite s CHISTEE

Kúpou 100% prírodných čistiacich koncentrátov CHISTEE a ich jednoduchým riedením s vodou šetríte nielen svoje zdravie pred toxickými látkami, šetríte aj množstvo odpadu, energie a celkový dopad na životné prostredie. 

Univerzálne použitie

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a mikroorganizmy z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia. Čistiť, upratovať a prať s nimi môžete prakticky čokoľvek. S jedným čistiacim prostriedkom tak ľahko pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie alebo prevádzky. V ponuke máme aj 100% prírodné prostriedky na bezpečné umývanie rúk.

Kúpeľňa

Kuchyňa

Ručné pranie a do práčky

Umývanie riadov

Na sklo

Rôzne povrchy a materiály

Na podlahy

Tepovanie

Interiér a exteriér auta

Umývanie ovocia a zeleniny