• 0

    Žiadne produkty nie su v košíku.

X

100% prírodné zloženie

Výskum a inovácie pri spracovaní priniesli nový rozmer čistenia. Namiešali sme jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu.

100% prírodné zloženie

Výskum a inovácie pri spracovaní priniesli nový rozmer čistenia. Namiešali sme jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu.

Zisti viac

# zdravie

Už žiaden kompromis medzi účinným čistením a vašim zdravím či životným prostredím. Používame len to najlepšie z prírody. Výnimočná zmes rastlinných olejov a prírodných výťažkov otvára nové možnosti čistenia, umývania alebo prania. Všetky produkty CHISTEE sú 100% prírodné a 100% rozložiteľné. Poznáte zloženie svojich čistiacich prostriedkov?

Výnimočne účinné

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý.

Výnimočne účinné

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý.

Zisti viac

# bezpečie

Produkty CHISTEE neustále vyvíjame a testujeme. Merania opakovane potvrdzujú antibakteriálne a dezinfekčné účinky čistiacich prostriedkov a ich schopnosť odstraňovať bielkovinové a mikrobiálne znečistenie. Zdravé a bezpečné prostredie potvrdzujú aj skúsenosti našich zákazníkov.

Výsledky testovania

Laboratórium molekulárnej mikrobiológie na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Trnave realizovalo merania antibakteriálnej účinnosti čistiaceho koncentrátu Universal. Cieľom opakovaných meraní bolo zistenie schopnosti odstránenia bielkovinového a mikrobiálneho znečistenia pri krátkodobej aj dlhodobej aplikácii. Miera znečistenia bola meraná prostredníctvom prístroja luminometer.

Artboard 1

Meranie na odkladači kuchynského príboru

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera kontaminácie až viac ako 8900 RLU/ cm².  Po nanesení koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera znečistenia až o 67,3% na hodnotu 2910 RLU/ cm². Nasledujúce 3 mesiace sa prostriedok aplikoval jedenkrát týždenne rovnakým spôsobom. Miera kontaminácie na konci meraného obdobia klesla až o 76,5% na 2090 RLU/ cm².

Artboard 1 copy

Meranie na vodovodnej batérií

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera znečistenia viac ako 15 546 RLU/ cm². Po nanesení koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera kontaminácie až o 98,6% na 216 RLU/ cm². V druhej fáze zameranej na zistenie dlhodobých účinkov pravidelného používania koncentrátu Universal bol zaznamenaný pokles kontaminácie o 94,3%.

Artboard 1 copy 2 (2)

Meranie na kľučke dámskych toaliet

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera mikrobilogickej kontaminácie viac ako 9270 RLU/ cm². Po nanesení čistiaceho koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera znečistenia o 94,6% na 501 RLU/ cm². V druhej fáze merania, kedy sa čistiaci koncentrát Universal používal nepravidelne, bol potvrdený dlhodobý pokles kontaminácie o 75,9%.

Univerzálne použitie

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a baktérie z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia.

Univerzálne použitie

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a baktérie z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia.

Zisti viac

# jednoduchosť

Kombinácia výnimočnej čistiacej sily a 100% prírodného zloženia dáva CHISTEE široký priestor na využitie. Čistiť, upratovať a prať môžete prakticky čokoľvek. S jedným čistiacim prostriedkom tak ľahko pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie alebo prevádzky.

Artboard 1

Kúpeľňa

V kúpeľni ste často v priamom kontakte s čistenými povrchmi. Chemické látky obsiahnuté v rôznych prostriedkoch môžu spôsobovať alergické reakcie a zápaly. Zdravé čistenie by preto v týchto priestoroch mala byť samozrejmosť. S produktami CHISTEE účinne vyčistíte všetky povrchy vrátane umývadla, toalety, skiel, osobných predmetov a v ponuke máme aj výnimočný prostriedok na umývanie rúk.

Artboard 1

Kuchyňa

V kuchyni okrem iného pripravujete a servírujete jedlo pre seba a svojich najbližších. Zvyšky čistiacich prostriedkov často zostávajú na kuchynskom drese, riadoch a jedle a predstavujú tak záťaž pre organizus človeka. Zdravé čistenie v tomto prípade považujeme za zdravotnú nevyhnutnosť. S produktami CHISTEE ľahko vyčistíte celú kuchyňu, umyjete riady či ovocie a zeleninu od neželaných postrekov.

Artboard 1 copy 6

Ručné pranie a do pračky

Pranie chemickými prostriedkami silne znečisťuje vodu a často zanecháva škodlivé látky na oblečení. Produkty CHISTEE sú čisto prírodné, nespôsobujú podráždenie kože a sú vhodné aj pre deti. Môžete ich použiť aj na jemné látky ako vlna, hodváb a rôzne textílie. Produkty v spreji odporúčame použiť priamo na škvrny, čistiace koncentráty môžete použiť ako prací gel do pračky alebo na ručné pranie.

Artboard 1 copy 3

Umývanie riadov

Riady sú pre organizmus človeka častým zdrojom toxických látok. Obrannou reakciou môžu byť rôzne alergické reakcie či skryté zápaly. Produkty CHISTEE sú 100% prírodné a nepredstavujú záťaž pre telo. Môžete ich použiť na ručné umývanie aj do umývačky riadov. Výnimočné zloženie ocenia aj vaše ruky. Naše produkty  majú silný čistiaci, odmasťnujúci, antibakteriálny a leštiaci účinok.

Artboard 1 copy 4

Na sklo

Produkty CHISTEE sú vhodné na čistenie všetkých sklenených a lesklých povrchov vrátane okien, zrkadiel, obrazoviek, skiel automobilov aj drobných predmetov. Bez zanechania šmúh odstraňujú aj zažraté nečistoty ako mastný film, emisné znečistenia, odtlačky prstov a veľmi účinne čistia aj krbové sklo. Prírodné zloženie oceníte všade tam, kde pri čistení vzniká odpad do životného prostredia.

Artboard 1 copy 2

Rôzne povrchy a materiály

Naše čistiace produkty dosahujú vynikajúce výsledky pri použití na rôznych typoch materiálov vrátane nerezu, mosadze, medi a väčšiny aj tých najjemnejších textílií. Rozličné typy materiálov vyžadujú rozličný prístup. Možnosti použitia produktov vzhľadom na ich jemnosť, 100% prírodné zloženie, bezpečnosť a zároveň vysokú účinnosť spolu s vami neustále spoznávame.

Artboard 1 copy 5

Na podlahy

Koncentráty CHISTEE môžete použiť na ručné aj strojové čistenie podláh rôznych druhov. Poradia si s parketami, kachličkami, dlažbami, terasami aj špeciálnymi druhmi podláh. Dokonale vyčistia, odmastnia a zanechajú povrch žiarivý a zdravý. CHISTEE je zodpovedné použiť najmä vo vonkajšom prostredí, kde pri čistení prostriedok odplavuje do životného prostredia.

Artboard 1 copy 7

Tepovanie

Naše čistiace koncentráty sú veľmi účinné pri tepovaní kobercov, sedačiek, čalúneného nábytku,postelí, matracov aj kancelárskych stoličiek. Čistiace prostriedky počas tepovania ostávajú často súčasťou čisteného povrchu a tak je dôležité zohľadniť ich zloženie. Produkty CHISTEE sú 100% prírodné, 100% rozložiteľné a veľmi efektívne v odstraňovaní rôznych druhov znečistenia.

Artboard 1 copy 8

Interiér a exteriér auta

S interiérom auta ste v neustálom kontakte. Pri čistení exteriéru auta často vzniká toxický odpad do prostredia. S CHISTEE viete veľmi účinne čistiť všetky typy povrchov vrátane plechov, diskov, skiel, palubnej dosky, plastov, sedačiek, koberčekov, poťahov aj klimatizácie. Odmenou za zodpovedný prístup pre vás bude žiarivé auto a nový pocit zdravej čistoty.

Artboard 1 copy 9

Umývanie ovocia a zeleniny

V obchodoch často kupujeme zeleninu a ovocie striekané chemickými prostriedkami. Dôležité je preto ich pred konzumáciou riadne očistiť. Produkty CHISTEE vám pomôžu odstrániť pesticídy, postreky, vosk aj ostatné nečistoty. Silný antibakteriálny a dezinfekčný účinok navyše odstráni mikróby a slúži ako prevencia pred prípadnými infekciami najmä z tropického ovocia.

Čistenie bez odpadu

Produkty CHISTEE sú 100% biodegradovateľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani váš priestor. Kúpou čistiacich koncentrátou navyše ochránite životné prostredie od nežiadúcich plastov.

Čistenie bez odpadu

Produkty CHISTEE sú 100% biodegradovateľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani váš priestor. Kúpou čistiacich koncentrátou navyše ochránite životné prostredie od nežiadúcich plastov.

Zisti viac

Čistenie bez odpadu

Čistiace prostriedky často zanechávajú nežiadúce chemické látky v našom okolí. Všetky produkty CHISTEE sú 100% prírodné , 100% rozložiteľné a svojim obsahom tak nepredstavujú odpad pre životné prostredie. Záťaž pre životné prostredie však môže predstavovať odpad z obalov našich produktov. Odporúčame preto kúpu čistiacich koncentrátov CHISTEE v sklenených vratných obaloch prípadne čapovanie našich prostriedkov do vlastnych nádob v neustále pribúdajúcich bezodpadových obchodoch.

Zaujíma vás pôvod
a príbeh CHISTEE?

Prečítajte si čo o nás napísali druhí.

Zisti viac