SOCIALS

100 % prírodné zloženie

Výskum a inovácie pri spracovaní rastlinných olejov priniesli nové možnosti čistenia. Namiešali sme jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu.

Bezpečie

Produkty CHISTEE neustále vyvíjame a testujeme. Merania opakovane potvrdzujú antibakteriálne a dezinfekčné účinky čistiacich prostriedkov ako aj ich schopnosť odstraňovať bielkovinové a mikrobiálne znečistenie.

Zodpovednosť

Máte už dosť chemických látok vo svojom okolí? Všetky produkty CHISTEE sú 100 % prírodné a 100 % biodegradovateľné. Odpad pri čistení, umývaní a praní predstavujú aj obaly z rôznych čistiacich produktov.  Účinné univerzálne čistiace koncentráty CHISTEE ponúkajú riešenie. Môžete si ich zakúpiť vo väčších vratných obaloch a efektívne riediť s vodou podľa potreby a použitia.

Výsledky testovania

Spolupracujeme s vedeckými inštitúciami a neustále testujeme najmä antibakteriálne a dezinfekčné účinky čistiacich prostriedkov. Testujeme aj rôzne spôsoby riedenia a použitia či rozložiteľnosť prostriedkov v prírode.

Výnimočne účinné

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý, bezpečný a zdravý.

Čistenie bez odpadu

Produkty CHISTEE sú 100 % rozložiteľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani vaše okolie. Kúpou čistiacich koncentrátov a jednoduchým riedením s vodou šetríte odpad, životné prostredie aj svoj rozpočet.

Jednoduchosť

Kúpeľňa

Kuchyňa

Ručné pranie a do práčky

Umývanie riadov

Na sklo

Univerzálne použitie

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a mikroorganizmy z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia. Čistiť, upratovať a prať môžete s CHISTEE prakticky čokoľvek. S jedným čistiacim prostriedkom tak ľahko pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie alebo prevádzky.

Rôzne povrchy a materiály

Na podlahy

Tepovanie

Interiér a exteriér auta

Umývanie ovocia a zeleniny

Zaujíma vás príbeh CHISTEE?

Prečítajte si, čo o nás napísali.

Kúpeľňa

Kuchyňa

Umývanie riadov

Na sklo