• 0

    Žiadne produkty nie su v košíku.

X

100% prírodné zloženie

Výskum a inovácie pri spracovaní priniesli nový rozmer čistenia. Namiešali sme jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu.

100% prírodné zloženie

Výskum a inovácie pri spracovaní priniesli nový rozmer čistenia. Namiešali sme jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu.

Zisti viac

# pre vaše zdravie

Už žiaden kompromis medzi účinným a zdraviu škodlivým čistením. Používame len to najlepšie z prírody. Výnimočná zmes rastlinných olejov a prírodných výťažkov otvára nové rozmery čistenia, umývania a prania. Všetky produkty CHISTEE sú nielen 100% rozložiteľné, sú aj 100% prírodné.

Cédrový olej

Olej z orieškov stromu cédru sibírskeho označovaného aj ako „lev medzi stromami“. Má silné dezinfekčné a antibakteriálne účinky.

Svetlicový olej

Nazývaný tiež bodliakový alebo saflorový olej. Získava sa zo semien rastliny svetlice farbiarskej. Má silné protizápalové účinky.

Morská soľ

Soľ získavaná postupným odparovaním z morskej vody. Tradičný pomocník s antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami.

Škoricový olej

Získaný za studena lisovaním mladej vnútornej kôry stromov z rodu škoricovník. Má liečivé, antibakteriálne, antibiotické a dezinfekčné účinky.

Mandľový olej

Organický za studena lisovaný olej získaný z orechov mandlí. Výnimočný prírodný antioxidant a bohatý zdroj účinných látok.

Výnimočne účinné

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý.

Výnimočne účinné

Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý.

Zisti viac

# pre bezpečie

Merania opakovane potvrdzujú extra antibakteriálnu silu produktov CHISTEE ako aj výrazné dlhodobé zníženie bielkovín a mikroorganizmov (vírusy, baktérie, huby) po čistení. Pocit zdravého a bezpečného prostredia potvrdzujú aj skúsenosti našich zákazníkov.

Výnimočna sila CHISTEE

Artboard 1 copy 2

Výnimočný čistiaci účinok

Jedinečným spracovaním prírodných výťažkov sme vytvorili silu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty a baktérie z rôznych typov povrchov a materiálov. Čistenie je tak oveľa ľahšie.

Artboard 1 copy 5

Výnimočný antibakteriálny účinok

Produkty CHISTEE majú silný okamžitý antibakteriálny účinok. Dlhodobo zabraňujú množeniu mikroorganizmov a neumožňujú im tak získať odolnosť voči čistiacemu prostriedku.

Artboard 1 copy

Výnimočne zdravé prostredie

S CHISTEE zažijete nový pocit zdravej čistoty. Čisto prírodné prostriedky vytvárajú dlhodobo zdravé prostredie bez nežiadúcich nečistôt, mikroorganizmov aj škodlivych látok.

Výsledky meraní

Laboratórium molekulárnej mikrobiológie (Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety) realizovalo merania účinnosti produktov CHISTEE. Cieľom opakovaných meraní bolo zistenie miery znečistenia pri dlhodobej aplikácii čistiaceho koncentrátu Universal. Miera znečistenia bola meraná prostredníctvom prístroja luminometer, ktorým je možné zmerať množstvo bielkovinového a mikrobiálneho znečistenia na sledovanom povrchu.

Artboard 1

Meranie na odkladači kuchynského príboru

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera kontaminácie až viac ako 8900 RLU/ cm².  Po nanesení koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera znečistenia až o 67,3% na hodnotu 2910 RLU/ cm². Nasledujúce 3 mesiace sa prostriedok aplikoval jedenkrát týždenne rovnakým spôsobom. Miera kontaminácie na konci meraného obdobia klesla až o 76,5% na 2090 RLU/ cm².

Artboard 1 copy

Meranie na vodovodnej batérií

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera znečistenia viac ako 15 546 RLU/ cm². Po nanesení koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera kontaminácie až o 98,6% na 216 RLU/ cm². V druhej fáze zameranej na zistenie dlhodobých účinkov pravidelného používania koncentrátu Universal bol zaznamenaný pokles kontaminácie o 94,3%.

Artboard 1 copy 2 (2)

Meranie na kľučke dámskych toaliet

Pred aplikáciou čistiaceho koncentrátu Universal bola nameraná miera mikrobilogickej kontaminácie viac ako 9270 RLU/ cm². Po nanesení čistiaceho koncentrátu a pôsobení 1 minúty klesla miera znečistenia o 94,6% na 501 RLU/ cm². V druhej fáze merania, kedy sa čistiaci koncentrát Universal používal nepravidelne, bol potvrdený dlhodobý pokles kontaminácie o 75,9%.

Univerzálne použitie

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a baktérie z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia.

Univerzálne použitie

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a baktérie z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia.

Zisti viac

# 1 prostriedok 

Kombinácia výnimočnej čistiacej sily a 100% prírodného zloženia dáva CHISTEE široký priestor na uplatnenie. Čistiť, upratovať a prať môžete s našimi prostriedkami prakticky čokoľvek. Bez chemických prostriedkov tak ľahko pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie alebo prevádzky.

Artboard 1

Kúpeľňa

V kúpeľni ste často v priamom kontakte s čistenými povrchmi. Chemické látky obsiahnuté v rôznych prostriedkoch môžu spôsobovať alergické reakcie a zápaly. Zdravé čistenie by preto v týchto priestoroch mala byť samozrejmosť. S produktami CHISTEE účinne vyčistíte všetky povrchy vrátane umývadla, toalety, skiel, osobných predmetov a v ponuke máme aj výnimočný prostriedok na umývanie rúk.

Artboard 1

Kuchyňa

V kuchyni okrem iného pripravujete a servírujete jedlo pre seba a svojich najbližších. Zvyšky čistiacich prostriedkov často zostávajú na kuchynskom drese, riadoch a jedle a predstavujú tak záťaž pre organizus človeka. Zdravé čistenie v tomto prípade považujeme za zdravotnú nevyhnutnosť. S produktami CHISTEE ľahko vyčistíte celú kuchyňu, umyjete riady či ovocie a zeleninu od neželaných postrekov.

Artboard 1 copy 6

Ručné pranie a do pračky

Pranie chemickými prostriedkami silne znečisťuje vodu a často zanecháva škodlivé látky na oblečení. Produkty CHISTEE sú čisto prírodné, nespôsobujú podráždenie kože a sú vhodné aj pre deti. Môžete ich použiť aj na jemné látky ako vlna, hodváb a rôzne textílie. Produkty v spreji odporúčame použiť priamo na škvrny, čistiace koncentráty môžete použiť ako prací gel do pračky alebo na ručné pranie.

Artboard 1 copy 3

Umývanie riadov

Riady sú pre organizmus človeka častým zdrojom toxických látok. Obrannou reakciou môžu byť rôzne alergické reakcie či skryté zápaly. Produkty CHISTEE sú 100% prírodné a nepredstavujú záťaž pre telo. Môžete ich použiť na ručné umývanie aj do umývačky riadov. Výnimočné zloženie ocenia aj vaše ruky. Naše produkty  majú silný čistiaci, odmasťnujúci, antibakteriálny a leštiaci účinok.

Artboard 1 copy 4

Na sklo

Produkty CHISTEE sú vhodné na čistenie všetkých sklenených a lesklých povrchov vrátane okien, zrkadiel, obrazoviek, skiel automobilov aj drobných predmetov. Bez zanechania šmúh odstraňujú aj zažraté nečistoty ako mastný film, emisné znečistenia, odtlačky prstov a veľmi účinne čistia aj krbové sklo. Prírodné zloženie oceníte všade tam, kde pri čistení vzniká odpad do životného prostredia.

Artboard 1 copy 2

Rôzne povrchy a materiály

Naše čistiace produkty dosahujú vynikajúce výsledky pri použití na rôznych typoch materiálov vrátane nerezu, mosadze, medi a väčšiny aj tých najjemnejších textílií. Rozličné typy materiálov vyžadujú rozličný prístup. Možnosti použitia produktov vzhľadom na ich jemnosť, 100% prírodné zloženie, bezpečnosť a zároveň vysokú účinnosť spolu s vami neustále spoznávame.

Artboard 1 copy 5

Na podlahy

Koncentráty CHISTEE môžete použiť na ručné aj strojové čistenie podláh rôznych druhov. Poradia si s parketami, kachličkami, dlažbami, terasami aj špeciálnymi druhmi podláh. Dokonale vyčistia, odmastnia a zanechajú povrch žiarivý a zdravý. CHISTEE je zodpovedné použiť najmä vo vonkajšom prostredí, kde pri čistení prostriedok odplavuje do životného prostredia.

Artboard 1 copy 7

Tepovanie

Naše čistiace koncentráty sú veľmi účinné pri tepovaní kobercov, sedačiek, čalúneného nábytku,postelí, matracov aj kancelárskych stoličiek. Čistiace prostriedky počas tepovania ostávajú často súčasťou čisteného povrchu a tak je dôležité zohľadniť ich zloženie. Produkty CHISTEE sú 100% prírodné, 100% rozložiteľné a veľmi efektívne v odstraňovaní rôznych druhov znečistenia.

Artboard 1 copy 8

Interiér a exteriér auta

S interiérom auta ste v neustálom kontakte. Pri čistení exteriéru auta často vzniká toxický odpad do prostredia. S CHISTEE viete veľmi účinne čistiť všetky typy povrchov vrátane plechov, diskov, skiel, palubnej dosky, plastov, sedačiek, koberčekov, poťahov aj klimatizácie. Odmenou za zodpovedný prístup pre vás bude žiarivé auto a nový pocit zdravej čistoty.

Artboard 1 copy 9

Umývanie ovocia a zeleniny

V obchodoch často kupujeme zeleninu a ovocie striekané chemickými prostriedkami. Dôležité je preto ich pred konzumáciou riadne očistiť. Produkty CHISTEE vám pomôžu odstrániť pesticídy, postreky, vosk aj ostatné nečistoty. Silný antibakteriálny a dezinfekčný účinok navyše odstráni mikróby a slúži ako prevencia pred prípadnými infekciami najmä z tropického ovocia.

Ako si pripraviť vlastné CHISTEE?

Všetky naše produkty si viete vyrobiť z čistiacich koncentrátov CHISTEE. Veľmi jednoducho tak pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie či prevádzky. Pre najlepší efekt vám odporúčame riediť koncentráty destilovanou vodou. Experimentujte, skúšajte a prispôsobte si CHISTEE svojim potrebám. Pre príklad uvádzame, čo všetko si viete vyrobiť z čistiaceho koncentrátu Universal.

Universal Spray

Vyrobíte riedením s vodou podľa potreby v pomere od 1:4 až 1:40.

Universal Spray

Vyrobíte riedením s vodou podľa potreby v pomere od 1:4 až 1:40.

Universal Spray

Vyrobíte riedením s vodou podľa potreby v pomere od 1:4 až 1:40.

Dish Wash

Vyrobíte bez riedenia koncentrátu alebo riedením s vodou do pomeru 1:2.

Car Wash Interior

Vyrobíte riedením s vodou podľa potreby v pomere od 1:4 až 1:20.

Čistenie bez odpadu

Produkty CHISTEE sú 100% biodegradovateľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani váš priestor. Kúpou čistiacich koncentrátou navyše ochránite životné prostredie od nežiadúcich plastov.

Čistenie bez odpadu

Produkty CHISTEE sú 100% biodegradovateľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani váš priestor. Kúpou čistiacich koncentrátou navyše ochránite životné prostredie od nežiadúcich plastov.

Zisti viac

# váš odkaz životnému prostrediu

Čistenie bez odpadu

Čistiace prostriedky často zanechávajú nežiadúce chemické látky v našom okolí. Všetky produkty CHISTEE sú 100% prírodné , 100% rozložiteľné a svojim obsahom tak nepredstavujú odpad pre životné prostredie. Záťaž pre životné prostredie však môže predstavovať odpad z obalov našich produktov. Odporúčame preto kúpu čistiacich koncentrátov CHISTEE v sklenených vratných obaloch prípadne čapovanie našich prostriedkov do vlastnych nádob v neustále pribúdajúcich bezodpadových obchodoch.

Zaujíma vás pôvod
a príbeh CHISTEE?

Prečítajte si čo o nás napísali druhí.

Zisti viac