5 dôvodov prečo používať CHISTEE

CHISTEE ponúka unikátne riešenie účinného prírodného čistenia, umývania a prania. Používatelia často hovoria o “výnimočnej sile” a “nečakaných účinkoch”. Zmena s CHISTEE je však oveľa väčšia ako len účinné čistenie. Čo všetko vám môže priniesť?

1. Urobte to pre svoje zdravie

Prostriedky na čistenie a dennú hygienu sú vo vašom živote veľmi dôležité. Zložky čistiacich prostriedkov často ostávajú na čistenom povrchu ako je napríklad sprchovací kút alebo záchodová misa. Takisto môžu ostať na umytých predmetoch ako sú napríklad riady alebo hračky a veľmi často ostávajú súčasťou vypraných textílii ako je oblečenie. Čistiace prostriedky takisto dýchame alebo vstrebávame cez kožu pri ich používaní.

Je dôležité poznať zložky čistiacich prostriedkov a ich vplyv na zdravie. S CHISTEE to máte jednoduché. Ponúkame 100% prírodné produkty zo zložiek, ktoré vytvorila príroda. 

2. Nečakaný účinok. Menej práce, viac čistoty!

Zázrak? Príroda má výnimočnú silu a čistiace schopnosti! V produktoch CHISTEE nájdete koncentrovanú zmes účinných rastlinných čistiacich látok spracovaných jedinečným spôsobom. Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci a odmasťujúci účinok. Účinné sú na rôzne typy povrchov a materiálov. Použiť ich môžete na ručné alebo strojové čistenie, umývanie a pranie.

Aktuálne skúsenosti zákazníkov nájdete na našich sociálnych sieťach: InstagramFacebookVideo

3. Výnimočné dezinfekčné účinky prinášajú viac bezpečia.

Vírusy, baktérie a plesne nemajú šancu! Produkty CHISTEE majú testami a Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Poprade potvrdené antibakteriálne a dezinfekčné účinkyNavyše obsahujú prírodné látky s inhibičnými účinkami, ktoré znemožňujú mikroorganizmom sa rozmnožovať alebo si vytvoriť odolnosť voči čistiacemu prostriedku. Spolupracujeme s poprednými vedeckými inštitúciami a neustále hľadáme partnerov na výskum a vývoj prostriedkov. Viac o testovaní produktov a dezinfekčných účinkoch nájdete na tejto stránke alebo na  Youtube.

4. Jednoducho jeden prostriedok

Čistiace prostriedky CHISTEE sú univerzálne a majú takmer neobmedzené možnosti využitia pri čistení, umývaní a praní. Môžete ich požiť na nerez, drezy, umývadlá, toalety, vodovodné batérie, drevo, mosadz, meď, rôzne látky a textílie, vlnu, hodváb, koberce, sedačky, čalúnený nábytok, umelú hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramiku, matrace, parkety, drevené podlahy, linoleum, kameň, špeciálne druhy podláh, gumu, do pračky, na tepovanie, strojové čistenie, čistenie parou, do umývačky riadov či na umývanie hračiek alebo ovocia a zeleniny.

5. efektívne, ŠETRNE a bez odpadu

S jedným litrom čistiaceho koncentrátu dokážete skutočne veľa. Dôležité je efektívne riedenie s vodou podľa potreby a použitia. Jednoduchým zriedením koncentrátu s vodou šetríte množstvo obalov, energie, odpadov i znečistenia. Odmení sa vám za to vaše životné prostredie aj vaša peňaženka!