Prírodný je prírodný!

100% PRÍRODNÝ nie je to isté ako 100% EKOLOGICKÝ. Ekologický čistiaci prostriedok často v praxi znamená, že priemyselné chemické látky obsiahnuté v čistiacom prostriedku sa dokážu v prírode rozložiť. Prírodný čistiaci prostriedok znamená, že jeho jednotlivé zložky sú z prírody. Rozhodnutie je na vás. CHISTEE ponúka riešenie bez kompromisov.

Rozložiteľný

Jednotlivé zložky prostriedkov na čistenie, umývanie a pranie často predstavujú značnú záťaž pre zdravie aj životné prostredie. Produkty CHISTEE sú 100% prírodné a 100% rozložiteľné. Nezaťažujú vodu, pôdu ani váš životný priestor. Rastlinné oleje a prírodné zložky produktov sa vo voľnej prírode rozkladajú pri teplote od 20°C. Najväčší vplyv na rozklad má množstvo vody, slnečného žiarenia a CO2.

ČO ZNAMENÁ BIODEGRADOVATEĽNÝ?

Biodegradovateľný znamená rozložiteľný. Tento pojem nehovorí veľa o chemickom zložení čistiaceho prostriedku. Negatívny vplyv na zdravie ľudí alebo životné prostredie môže mať aj biodegradovateľný čistiaci prostriedok. Dôležité je čítať zloženie prostriedkov. V prípade potreby dohľadajte informácie o konkrétnej zložke produktu na internete. Karty bezpečnostných údajov k čistiacim prostriedkom sú povinne zverejňované na internetových stránkach výrobcov jednotlivých čistiacich prostriedkov. V prípade nevhodnej reakcie na čistiaci prostriedok kontaktujte Národné toxikologické informačné centrum.

CHISTEE

Dlhoročný výskum a inovácie v spracovaní prírodných látok priniesli nový rozmer prírodného čistenia a osobnej hygieny. Namiešali sme svetovo jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu.⠀Zažite osobnú skúsenosť s prírodnými prostriedkami novej generácie. Inšpirovať vás môžu skúsenosti zákazníkov CHISTEE na sociálnych sieťach Instagram a Facebook.   ⠀