Vyčarujte si svoje ceny s prírodnými koncentrátmi CHISTEE!

Šetrite svoje zdravie, prírodu aj peňaženku bez kompromisov. Čistiace koncentráty CHISTEE dokážete jednoducho a efektívne riediť s vodou podľa toho, čo potrebujete čistiť, umývať alebo prať. Šetríte tak množstvo zdrojov, práce, energie aj odpadu. Výsledok navyše uvidíte vo svojej peňaženke! Stačí jeden malý krok! Zriediť koncentrát s čistou vodou do opakovane využiteľných obalov!

Ako riediť prírodné koncentráty?

S jedným litrom koncentrátu CHISTEE dokážete naozaj veľa. Dôležité je efektívne riedenie s vodou na konkrétne použitie pri čistení, umývaní alebo praní. Napríklad pri riedení v pomere 1:5 pridáte k 1 dielu koncentrátu 5 dielov vody. Z jedného litra koncentrátu tak získate až 6 litrov čistiaceho prostriedku s antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami.

Aké je ideálne riedenie koncentrátu?

Ideálne riedenie je také, ktoré vyhovuje vám aj čistenému povrchu. Vyskúšajte si široké možnosti univerzálnych koncentrátov CHISTEE na rôzne využitie. Na menej znečistené povrchy a materiály môžete čistiaci koncentrát zriediť vo väčšom množstve vody a šetriť tak ešte viac.

Odporúčané riedenie čistiaceho koncentrátu Universal s vodou:
Do sprejov 1:5 až 1:10
Do dávkovačov penového mydla 1:5 až 1:10
Parné čistenie 1:10
Na tepovanie 1:10
Do umývačky riadov 1:5
Na sklo a lesklé povrchy 1:200
Na podlahu 1:400

Odporúčané riedenie čistiaceho koncentrátu CLINIC s vodou:
Do sprejov 1:8 až 1:20
Do dávkovačov penového mydla 1:5 až 1:30
Parné čistenie 1:15
Na tepovanie 1:15
Do umývačky riadov 1:5
Na sklo a lesklé povrchy 1:300
Na podlahu 1:500

Odporúčané riedenie koncentrátu na umývanie rúk HAND WASH s vodou v spreji alebo v dávkovači penového mydla :
Mastné ruky 1:4
Bežné umývanie 1:10

Šetrite vo veľkom!

Prírodné koncentráty CHISTEE si môžete zakúpiť v sklenenej fľaši (1060ml) alebo v bandaskách (3l, 5l alebo 10l). Čím väčšie balenie kúpite, tým viac šetríte svoje peniaze aj životné prostredie. Zároveň ušetríte na množstve špeciálnych čistiacich výrobkov, ktoré už viac doma potrebovať nebude.