Mini Cart 0

Your cart is empty.

Zľava!

Koncentrát na umývanie rúk Hand Wash Lavender v skle 1060 ml

Šetrite svoje zdravie aj svoje peniaze! 

Hand Wash je jedinečný 100% prírodný prostriedok na umývanie rúk.  Obsahuje rastlinné oleje známe svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Veľmi účinne odstraňuje mastnotu, mikrobiálne a bielkovinové znečistenie z pokožky. Je 100% rozložiteľný a bezpečný pre vás aj životné prostredie. Koncentrát môžete použiť priamo na umývanie rúk alebo efektívne riediť s vodou do sprejov a speňovačov mydiel podľa potreby od pomeru 1 : 3 až do pomeru 1:20.

 

Výhody:

  • Výnimočne účinné
  • Antibakteriálne oleje
  • Univerzálne využitie
  • Efektívne riedenie
  • Nezaťažuje zdravie
  • Nezaťažuje prírodu
  • Slovenský výrobok
  • Doprava nad 69 € zadarmo

18,50 

Popis

Použitie:

Naneste na ruky a opláchnite vodou. 100 % prírodné zloženie efektívne odstraňuje mastnotu a baktérie a napomáha udržiavať vaše ruky čisté a zdravé. Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu. Táto zmena nemá vplyv na kvalitu ani vlastnosti prostriedku. Produkty CHISTEE je ľahké vrátiť do pôvodného stavu riadnym zahriatím ich obsahu napríklad na radiátore alebo v horúcej vode.

 

Odporúčané riedenie prírodného koncentrátu na umývanie rúk Hand Wash:

Pri použití v spreji alebo v dávkovači peny (speňovač/foamer) môžete prostriedok riediť s vodou v pomere 1 : 3 až 1 : 20. Koncentrát môžete použiť na umývanie rúk aj priamo neriedený .

Zloženie:

Agua, cocos nucifera oil, olea europaea fruit oil, argania spinosa kernel oil, cannabis sativa seed oil, sea salt, linum usitatissimum seed oil, lavandula angustifolia oil, citronellol, mentha piperita oil, juniperus virginiana oil, cymbopogon schoenanthus oil, allium sativum bulb oil, alcohol, geraniol, limonene, origanum majorana leal oil, aniba rosaeodora wood oil.

Ďalšie informácie

Značka

Druh koncentrátu

Typ uzáveru

Doručenie

Objednávky nad 69 EUR doručujeme ZDARMA.

Minimálna hodnota objednávky je 19 EUR.

Objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň po nákupe, najneskôr do 3 pracovných dní.

MOHLO

BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies.