Napísali o CHISTEE

Slovenská značka CHISTEE priniesla prírodné čistiace prostriedky, ktoré by sa dokonca dali jesť

Téma eko­ló­gie dnes re­zo­nuje už snáď kaž­dou slo­ven­skou do­mác­nos­ťou. Slo­ven­ská značka Chis­tee prišla so sku­točne je­di­neč­ným kon­cep­tom prí­rod­ných čis­tia­cich pros­tried­kov, ktoré môžu na­hra­diť kla­sickú ché­miu, kto­rou dnes leš­tíme sklá, drh­neme kú­peľne a umý­vame riad

Z domáceho čistiacieho prostriedku urobili biznis. Jedným koncentrátom umyjete ovocie aj podlahy

Od kamarátky Dominiky počúval o prírodných čistiacich prostriedkoch celé roky. Jej otec sa tejto téme intenzívne venoval a na domácej báze si ich pripravoval z rôznych rastlinných olejov. Všetko však zmenil až deň, keď mu Dominika priniesla na skúšku liter takéhoto koncentrátu.

Sme vďační za vaše zdieľania. Napĺňajú nás radosťou, motiváciou a v neposlednom rade nám pomáhajú pri vývoji prírodných prostriedkov aj pri skvalitňovaní služieb. Na Instagrame nájdete množstvo zdieľaní používateľov CHISTEE najmä v časti STORIES (OD VÁS) alebo v príspevkoch s hastagmi #chisteesk a #chistee. 

” CHISTEE je pro mě cosi naprosto dokonalého, co sice nevím, jak přesně funguje, ale nic lepšího jsem na čištění nikdy neměla. NIKDY. A kdybych vám měla doporučit nějakou značku opravdických eko věcí na úklid, byla by to moje první volba. Bez sebemenšího zaváhání. Na téhle značce je boží, že funguje i na ten největší špínový humáč a vypucovali jsme s ním dokonce i šíleně „špinavý“ friťák. Neuvěřitelné, co dokáže! ”

Inšpirujte sa skúsenosťami používateľov CHISTEE. Môžete tak získať zaujímavé tipy na rôzne druhy využitia, efektívne riedenie koncentrátov, čistenie bez odpadu či netradičné využitie 100% prírodných prostriedkov. Na Facebooku pravidelne vyhlasujeme súťaže o produkty CHISTEE, kde vyzývame fanúšikov na zdieľanie svojich skúseností.  

” Po prečítaní etikety na obale som sa asi prvýkrát v živote nevedela dočkať, keď budem upratovať celý byt a vyskúšam ho na všetky možné povrchy. Začala som upratovaním povrchov nábytku, ktoré sú mix laminátu a dreva. Pokračovala som v kuchyni, kde si koncentrát poradil so zaschnutými kvapkami vody v dreze, vyčistil vodovodnú batériu, sporák, kde som schválne nechala cez noc zaschnúť škvrny z omáčky na cestoviny, mastnú sieťku z digestora, kuchynskú linku a sklenený stôl. V kúpeľni som bez problémov vyčistila sanitu, vodovodné batérie, sklo aj zaschnutú vodu na obkladačkách. Viete, čo bolo najlepšie? Že som takmer celý byt upratala iba s jedným čistiacim prostriedkom a menila som im utierku podľa povrchu. ”

” Na záver si dovolím pridať trochu malichernosti v podobe vizuálnej stránky produktov. Som totiž veľmi rada, že sa ľudia v CHISTEE rozhodli pre jednoduchý dizajn. Predtým som všetky čistiace prostriedky schovávala v košíku pekne v práčovni (áno, aj kvôli malým deťom). Prekážal mi ich farebný dizajn a vizuálny neporiadok, ktorý som z nich pociťovala. Výrobky CHISTEE však majú svoje čestné miesto na polici… však pozrite ♥ ” 

” Čistí, odmašťuje a leští! Zkoušela jsem ho na linku, kachličky, dřevěné poličky, na umyvadlo, na poličky v koupelně a na různé další povrchy v domácnosti. Obstál opravdu na jedničku! Je super, že nemusím používat rukavice a nemám po úklidu vysušenou a poškozenou pokožku. Určitě je super, že nahradí skříňku plnou lahviček se smradlavými chemickými čističi. Jen jeden přípravek použiji na všechno. ” 

” Taky jsem náhodou udělala jeden test, co tu musím zmínit. Namísto na houbičku jsem jednou koncentrát nalila přímo na čištěnou plochu. Tedy brutálně zalepenou a zaprášenou mastnou příšernost úplně nahoře na kuchyňské lince. Slezla jsem ze štaflí, abych si podala navlhčenou houbičku a vylezla jsem zpátky. Houbičkou jsem setřela tu trošku CHISTEE čističe, který jsem předtím nanesla přímo na linku. Přísahám na holý pupek, že jsem houbičkou jen lehoučce přejela po čistítku a všude tam, kde bylo, tak pod ním zůstala absolutně bílá plocha! Fakt jak z reklamy! Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem zavolala i chlapa, přinutila ho na štafle taky vylézt a ten zázrak obdivovat! 😀 ”

” Páči sa mi, že keď miniete prostriedok viete si následne dokúpiť len sklenené náplne, takže vám v zásade stačí jedna plastová tuba a máte pokoj. Odporúčam striehnuť na akcie, kde si potom viete uloviť čistice prostriedky za polovičné ceny napríklad oproti DM-ke. ”